Odwiedzili nas:

mod_vvisit_counterDzisiaj129
mod_vvisit_counterWczoraj135
mod_vvisit_counterBieżący tydzień829
mod_vvisit_counterBieżący miesiąc3868
mod_vvisit_counterWszyscy1049979
Wypożyczalnia sprzętu kajakowego Drukuj Email

W weekendy: 50 PLN/dzień (plus koszty przewozu)

w tym:

  1. 2- osobowy kajak turystyczny Vista PERCEPTION/WAVE SPORT wykonany z lekkiego polietylenu, a w nim regulowane fotele, miękkie neoprenowe nakładki na siedziska i oparcia, miejsca na napój przy każdym siedzisku, mapnik na dziobie, regulowane podnóżki dla każdej osoby, dodatkowe trzecie siedzisko dla kilkulatka w miarę potrzeby, gąbka.
  2. 2 wiosła aluminiowe z piórem fibrylonowym EGALIS proste
  3. 2 kamizelki asekuracyjne z kieszonką AQUARIUS (plus dodatkowa kamizelka ratunkowa dla kilkulatka)
  4. 2 worki wodoszczelne FJORD NANSEN 30 litrów.

Do kwoty wynajmu należy doliczyć koszty przewozu we wskazane miejsce.

W sezonie 2022 na odcinkach Piławy (Nadarzyce- Zabrodzie) oraz Dobrzyca (Golce- Tarnowo) obowiązuje stawka wynajmu kajaków: 100 zł/za kajak z minimum 2 sztuk (w tym wynajem sprzętu i konieczne przewozy).

Przy spływach trwających więcej jak 2 dni możliwa negocjacja ceny.Od poniedziałku do piątku: 40 PLN/dzień (plus koszty przewozu)

w tym:

  1. 2- osobowy kajak turystyczny Vista PERCEPTION/WAVE SPORT wykonany z lekkiego polietylenu, a w nim: regulowane fotele, miękkie neoprenowe nakładki na siedziska i oparcia, miejsca na napój przy każdym siedzisku, mapnik na dziobie, regulowane podnóżki dla każdej osoby, dodatkowe trzecie siedzisko dla kilkulatka w miarę potrzeby, gąbka.
  2. 2 wiosła aluminiowe z piórem fibrylonowym EGALIS proste,
  3. 2 kamizelki asekuracyjne z kieszonką AQUARIUS (plus dodatkowa kamizelka ratunkowa dla kilkulatka),
  4. 2 worki wodoszczelne FJORD NANSEN 30 litrów.

 

Do kwoty wynajmu należy doliczyć koszty przewozu we wskazane miejsce.

W sezonie 2022 na odcinkach Piławy (Nadarzyce- Zabrodzie) oraz Dobrzyca (Golce- Tarnowo) obowiązuje stawka wynajmu kajaków: 80 zł/za kajak z minimum 2 sztuk (w tym wynajem sprzętu i konieczne przewozy).

Przy spływach trwających więcej jak 2 dni możliwa negocjacja ceny.Wynajem naszego sprzętu jest jednoznaczny z akceptacją wszelkich warunków umieszczonych na stronie Warunki wynajmu sprzętu. Dodatkowo należy zapoznać uczestników spływu z zasadami bezpieczeństwa!

 

 

kajak Vista Perception

Valid XHTML and CSS and Profesjonalne strony internetowe.