Odwiedzili nas:

mod_vvisit_counterDzisiaj35
mod_vvisit_counterWczoraj325
mod_vvisit_counterBieżący tydzień1566
mod_vvisit_counterBieżący miesiąc5501
mod_vvisit_counterWszyscy1186858
Pole namiotowe "Nad Zatoczką" w Szwecji Drukuj Email

Od wielu lat współpracujemy z polem namiotowym "Nad Zatoczką". Znajduje się tutaj nasza lokalna baza sprzętowa. Wiele osób kojarzy Splywajcie.pl z tym miejscem choć to dwie różne firmy. Nie przeszkadza nam to jednak bo właściciele dbają o swój i nasz wizerunek. Trawa na polu zawsze jest krótko przystrzyżona.

Naszych klientów umawiamy na przyjazd właśnie w to miejsce w Szwecji przy ulicy Nadrzecznej 4. Stąd wywozimy klientów na spływy kajakowe o ile nie płyniecie właśnie z tego miejsca. Miejsce zlokalizowane jest przy głównym moście na Piławie szosy nr 22, a zaprasza na nie m.in. żółty kajak pełniący rolę kwietnika znajdujący się przy zjeździe z krajówki.

Na polu namiotowym znajduje się płatny parking, duża wiata ogniskowa i mniejsze miejsca na ogniska, boisko do siatkówki, budynek gospodarczy z toaletami, prysznicami, ciepłą wodą, prądem, kuchenkami gazowymi i lodówkami do dyspozycji biwakowiczów. Wiatę można też wynajmować na imprezy okolicznościowe.

Do sklepu jest kilkadziesiąt metrów. Na miejscu można zamówić coś do jedzenia czy kawę, herbatę. Płynąc z większa grupą najlepiej wcześniej zadzwonić. Pole ma również własną stronę internetową www.nad-zatoczka.pl

Pole namiotowe "Nad Zatoczką"
Ela Kilańczyk, tel. 881 209 264
Edward Kilańczyk, tel. 606 257 589

Koordynaty: 53.34381, 16.57134

 

 

kajak Vista Perception

Valid XHTML and CSS and Profesjonalne strony internetowe.