Polish Czech English French German Russian Slovak

Odwiedzili nas:

mod_vvisit_counterDzisiaj102
mod_vvisit_counterWczoraj373
mod_vvisit_counterBieżący tydzień2233
mod_vvisit_counterBieżący miesiąc1230
mod_vvisit_counterWszyscy874827
Splywajcie.pl - bazy noclegowe
Nocleg nad Piławą Drukuj Email

Sikory- w związku z pobieraniem opłaty za przywóz kajaków- informacji nie udzielamy, ani nie polecamy miejsca.

J. PILE. Liszkowo. Pole namiotowe wypływ Piławy z jeziora Pile, marna jakość pola niegodna polecenia, nocleg z konieczności.

 

J.PILE. Borne Sulinowo. W sumie nie po drodze, ale jak ktoś ma chęć to można tam zanocować lub zacząć spływ. Pole całkiem ok.

 

ZALEWY NADARZYCKIE. Pole namiotowe "Zalewy Nadarzyckie" w związku z pobieraniem opłaty za przywóz kajaków- informacji nie udzielamy, ani nie polecamy miejsca.

 

NADARZYCE. Agroturystyka. Hanna i Mirosław Kamińscy, Nadarzyce 61, 602-668-695 Agroturystyka, w pokojach WC, do dyspozycji gości: ogólnodostępne łazienki, kuchnia z pełnym wyposażeniem, salon, pralnia, TV, radio, lodówka, taras, plac zabaw, miejsce na ognisko, grill, garaż, parking, możliwość pełnego wyżywienia- smaczne domowe posiłki, nowy budynek pięknie położony nad Piławą z dużym terenem (4 ha) w sąsiedztwie lasu - możliwość grzybobrania oraz wędkowania, łowiska wędkarskie na stawach hodowlanych. Możliwość wypożyczenia rowerów na wycieczkę do Kłomina opuszczonego posowieckiego miasteczka. Dojazd do Nadarzyc, przez most drogowy na Piławie, za mostem w lewo i 500 m dalej po lewej stronie dom z żółtą elewacją. Więcej informacji o tej bazie na www.kajaki-nadarzyce.pl Miejsce poleca Splywajcie.pl

 

SZWECJA. Gospodarstwo Agroturystyczne "W Pięknej Dolinie" ul. Szkolna 34 tel. 78-611 Szwecja. Beata i Andrzej Tomajczyk tel. 672-581-637, tel. kom. 604-342-528. 10 miejsc noclegowych w 3 pokojach plus 16 pod dachem w warunkach turystycznych oraz dużo miejsca na namioty. Ceny od 6 do 30 zł od osoby. Istnieje możliwość zamówienia posiłków. Rozległy teren gospodarstwa położony jest na skraju wsi, bezpośrednio przylega do rzeki Piławy i zagospodarowany został w formie stanicy kajakowej. Noclegi w wiejskiej chacie urządzonej w oryginalnym stylu z centralnie usytuowanym piecem chlebowym i glinianymi tynkami. Pokoje z łazienkami. Na łące miejsca do ustawiania namiotów, wiata, ognisko. Dostęp do pomieszczenia z kominkiem i pełnego węzła sanitarnego z prysznicami sauną i kuchnią turystyczną.

 

SZWECJA. Pole namiotowe przed drugą kładką, na wysokości kościoła, tel. 604-362-043. 6 miejsc noclegowych w pokojach gościnnych oraz dużo miejsca na namioty. Na polu pełen węzeł sanitarny, ciepła woda bez ograniczeń (w cenie), wiata, boisko do siatkówki.

 

SZWECJA. Pole namiotowe "Nad Zatoczką". Baza sprzętowa SPLYWAJCIE.PL. UWAGA! Najtańsze pole w Szwecji z jakością godną polecenia. Pole znajduje się na lewym brzegu zaraz za 2 mostem drogowym (Wałcz- Jastrowie). Charakterystyczna jest mała zatoczka, oraz ogromy wiekowy kasztan. Pole może zmieścić 25 namiotów. Nieograniczony dostęp do toalet i prądu w cenie pola. Odpłatny parking, możliwość ustawienia przyczepy kempingowej. Na życzenie- ognisko (3 miejsca). Na terenie pola znajduje się węzeł sanitarny (2 natryski z ciepłą wodą, umywalki oraz 2 toalety) natrysk płatny dodatkowo. Można zamówić posiłki, należy tylko wcześniej uzgodnić ilość, godzinę. Pole jest zadbane, posiada również pomieszczenie na wypadek deszczu, możliwość bezpłatnego doładowania telefonu jak również odpłatnego prania. Od 2013 na terenie pola znajduje się duża zadaszona wiata ogniskowa. Tel. 606-257-589, oraz 784-574-358, fax: (067)250-99-09/ Szczegóły na stronie pola: www.nad-zatoczka.pl

 

SZWECJA. Pole namiotowe "Przy białej kładce" w Szwecji. Pole znajduje się na końcu Szwecji na lewym brzegu rzeki (jeśli płyniemy z prądem ;)). Dużo miejsca, siatka do gry. Conajmniej 3 miejsca na ogniska z rusztem grillowym i ławkami, bardzo dobre np. do grillowania pstrąga w folii aluminiowej. 2 Zadaszenia z ławami. Powierzchnia pola zadbana. Nieograniczony dostęp do toalet i  prądu w cenie pola.  Do dyspozycji "letni domek" w którym znajdują się łazienka, prysznic, krany z ciepłą wodą, miejsce z kominkiem oraz spanie na piętrze. Możliwość skorzystania z prysznica za opłatą jak i noclegu pod dachem. Możliwość zamówienia grilla i smacznych obiadów (z wcześniejszym uzgodnieniem np. telefonicznym). Specjalność: schab, naleśniki pierogi..;). Dojazd do pola- jadąc od strony Jastrowia- przed samym mostem na Piławie w lewo i jakieś 300 m, czwarty dom mieszkalny po prawej stronie z białą bramą. Na terenie posesji można zostawić auto za dodatkową opłatą:. tel. kom. 696-458-539. Szczegóły na: www.przybialejkladce.pl

 

GŁOWACZEWO. Pensjonat "Nad Piławą", tel. kom. 0607-366-718, szczegóły znajdziecie na: www.glowaczewo.pl.

 

GŁOWACZEWO- CZECHYŃ. Wypoczynek w domku letniskowym, położonym na 3000 m2 wśród lasów i pięknych jezior rezerwatu rzeki Rurzycy, w bezpośredniej bliskości rzeki Piławy (10 m- widok z tarasu, kuchni i sypialni). W domku urządzonym w klimacie śródziemnomorskim, znajdzie wygodny wypoczynek pięcioosobowa rodzina. Informacja : tel 501 39 39 92

 

ZABRODZIE. Stanica "u Stasia". Przy jeziorze zaporowym, po lewej stronie, zadaszenie z ławami i stołami poznacie po niebieskim dachu. Miejsce na ognisko, można tu również pograć w piłkę. Miejsce biwakowania płatne. Normalna toaleta, 2 prysznice wszystko w kafelkach, bieżąca ciepła woda, możliwość zamówienia obiadu wcześniej rezerwacja telefoniczna na miejscu można zamówić sobie pierogi. Tel. 672-160-232

 

ZABRODZIE. Stanica kajakowa Zabrodzie, Dorota Obrocka, miejsce biwakowania płatne, tel. 067-216-04-96, tel. kom. 608-517-929.

 

TARNOWO- ZABRODZIE.  Agroturystyka "Kozia Baba". Należy wpłynąć pod prąd Dobrzycy 800 m. Położona nad rzeką Dobrzycą nieopodal wpływu do Piławy. (Możliwe jest również podplynięcie pod prąd w spływie Pilawą. 16 miejsc noclegowych w 5 pokojach 4,3,2 osobowych z  łazienkami o wysokim standarcie. Do dyspozycji gości jest pokój kominkowy, jadalnia, wiata na 40 osób z kominkiem.
W ofercie jazda konna dla dorosłych i dzieci, wyżywienie całodzienne pochodzące z produktów własnych lub okolicznych gospodarstw.  Gospodarstwo prowadzi hodowlę danieli. Gospodarstwo całoroczne. Więcej informacji na: www.koziababa.pl tel. 061-6101082 (wieczorami) lub 885-532-429 w godz. 14-18. Miejsce poleca ekipa Splywajcie.pl.

 

MOST KRĘPSKO. Stanica kajakowa Krępsko, Dorota Obrocka, autem można dojechać jadąc ze Starej Łubianki na Krępsko. Stanica jest po prawej stronie za mostem nad Piławą, zadaszone ławy i stoły, miejsce biwakowania płatne, tel. (067) 216-04-96, 0608-517-929.

 

kajak PERCEPTION Vista

Reklama
Valid XHTML and CSS and Profesjonalne strony internetowe.